به گزارش ثبت امارات، کشور امارات یکی از محبوب‌ترین مقصدها برای گردشگری، سرمایه‌گذاری و اقامت است. برای آنکه بتوان بدون دغدغه به این کشور سفر کرد یا اقدام به سرمایه‌گذاری کرد، لازم است تا با بهترین بانک‌های ابوظبی آشنا شوید. یکی از اولین کارهایی که پس از نقل مکان زندگی بایستی انجام دهید، افتتاح حساب بانکی به منظور کنترل راحت‌تر وجوه خود است. اگر قصد خرید ملک در ابوظبی را دارید، می‌توانید از فهرست بهترین بانک ها در ابوظبی که در این مقاله از ثبت امارات،  معرفی شده است استفاده کنید تا بفهمید کدام بانک برای شما مناسب‌تر بوده و در آن دسترسی به خدمات بانکی برای شما آسان‌تر است.

۹ مورد از بهترین بانک‌ها در ابوظبی

به گزارش ثبت امارات، اگر قصد دارید در پایتخت امارات زندگی کنید و یا در دیگر شهرهای بزرگ امارات مانند دبی زندگی می‌کنید، به راحتی می‌توانید به بانک‌ ابوظبی دسترسی داشته باشید. برای راحتی شهروندان امارات، راه‌های رسیدن به ابوظبی از دبی قرار داده شده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن به این شهر برسند. اگر شما هم می‌خواهید در این شهرحساب بانکی باز کنید، لیستی از ۹ بانک‌ ابوظبی که باید به آن‌ها فکر کنید، در زیر آمده است.

۱. اول بانک ابوظبی (FAB)

به گزارش ثبت امارات، در پایتخت کشور امارات، فرست ابوظبی بانک (FAB) یک بانک معروف است. بانک FAB از ادغام بانک ملی ابوظبی (NBAD) و فرست گلف بانک که دو بانک معروف ابوظبی (FGB) بودند تشکیل شد. خدمات مالی مختلفی توسط FAB به بخش‌های شرکتی، دولتی و خصوصی ارائه می‌‌شود. شما می‌توانید از بین انواع حساب‌ها از جمله حساب‌های جاری و پس‌انداز اسلامی که هم در داخل و هم در خارج از کشور قابل رسیدگی است، نوع حساب خود را انتخاب کنید. علاوه بر این شما می‌توانید وام‌های تضمین شده را با نرخ بهره رقابتی دریافت کنید؛ زیرا این بانک یکی از بزرگترین وام‌دهندگان در ابوظبی است. علاوه بر این، دستگاه‌های خودپرداز FAB به صورت استراتژیک در سرتاسر شهر قرار گرفته‌اند که دسترسی به آنها را راحت می‌کند.

۲. بانک تجاری ابوظبی (ADCB)، یکی از بهترین بانک ها در امارات

به گزارش ثبت امارات، بانک تجاری ابوظبی معروف به ADCB در بین بهترین بانک ‌های ابوظبی در رتبه دوم قرار می‌گیرد. این بانک به دلیل ارائه خدمات مالی سریع و آسان و همچنین ایجاد وفاداری از طریق برنامه‌های پاداش مشهور است. با خرید یک کارت اعتباری، یک تبلیغ رایگان فیلم در VOX Cinema دریافت کرده و این معروف‌ترین پاداش خرید کارت اعتباری عالی بانک تجاری ابوظبی است. علاوه بر این، اگر به دنبال بهترین معاملات وام مسکن هستید بانک ADCB ابوظبی یکی از بانک‌های عالی در این زمینه است.

بانک ابوظبی سه بار با بانک اتحادیه ملی (UNB) و بانک الهلال ادغام شد و به سومین بانک بزرگ در امارات تبدیل شد. بانک UNB و الهلال تا زمان ادغام در سال ۲۰۱۹ به طور جداگانه به فعالیت خود ادامه دادند.

۳. بانک اسلامی ابوظبی (ADIB)

به گزارش ثبت امارات، بانک اسلامی ابوظبی (ADIB) بسیار بزرگ است و بیش از ۴۶۰ دستگاه خودپرداز در سراسر امارات متحده عربی و ۷۰ شعبه دارد. به عبارت دیگر، هنگام استفاده از خدمات ADIB، هم ساکنان و هم افراد غیر مقیم ابوظبی می‌توانند مطمئن باشند که با بانک مناسبی کار می‌کنند. بانک اسلامی ابوظبی در تلاش برای ارائه راه‌حل‌های بانکی برتر در زمینه تحول دیجیتال عقب مانده است. این بانک با آی‌بی‌ام همکاری می‌کند تا جنبه‌های مختلف مسیر خود به سمت تحول دیجیتال، از بازاریابی و بانکداری تلفن همراه گرفته تا مدیریت ریسک و DevOps را مدیریت کند. بانک ADIB می‌داند تعامل با مشتری در نتیجه بانکداری دیجیتال تغییر خواهد کرد. بانک باید بسیاری از شیوه‌های تجاری خود را تغییر دهد تا از فرصت‌های جدید بهره ببرد. وجود این بانک‌های بزرگ و مجهز باعث شده تا شرایط زندگی در امارات برای تمام افراد ساکن این کشور بسیار آسان‌تر شود.

۴. بانک الهلال

به گزارش ثبت امارات، یکی از مؤسسات مالی اسلامی در ابوظبی که خدمات و کالاهایی مطابق با شرع ارائه می‌کند، بانک الهلال است. از طریق پلتفرم‌های بانکداری موبایلی و آنلاین جذاب آن‌ها می‌توانید خدمات مربوط به مدیریت حساب‌های اعتباری و بدهی و همچنین خدمات مدیریت دارایی را دریافت کنید. اگرچه این بانک در حال حاضر در نتیجه ادغام تحت کنترل گروه ADCB است اما بانک الهلال هویت و نام تجاری خود را حفظ خواهد کرد و به عنوان اهرم متمایز اسلامی سازمان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

۵. بانک جامعه المریه (Al Maryah Community Bank)

به گزارش ثبت امارات، اگر قصد دارید حساب شخصی یا تجاری داشته باشید، وام بگیرید یا از اعتبار استفاده کنید، پیدا کردن یک بانک مطمئن و معتبر بسیار مهم است. اگر بانکی را انتخاب کنید که با نیازهای شما همخوانی داشته باشد، مدیریت وجوه راحت‌تر خواهد بود. یکی از بهترین بانک های ابوظبی بانک “Al Maryah Community Bank” است که خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد. در این بانک، کارشناسان می‌توانند به شما در بررسی حساب‌های چک و پس‌انداز، تراکنش‌های پولی و موارد دیگر کمک کنند. اگر قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در ابوظبی را دارید میتوانید از املاک جدید اعمار در اطراف این بانک دیدن کنید.

۶. بانک عرب المصراف، یکی از بهترین بانک ها در ابوظبی برای سرمایه گذاری و تجارت خارجی

به گزارش ثبت امارات، یکی از بهترین بانک‌ها در ابوظبی و در کشور امارات متحده عربی، یک بانک دولتی به نام بانک عرب (Arab Bank) است که برای سرمایه‌گذاری و تجارت خارجی PJSC (المصراف) تاسیس شده است. المصراف معرف دانش، بینش و آینده‌نگری اعلی حضرت شیخ زاید بن سلطان آل نهیان و دیگر رهبران اماراتی است. این بانک با هدف تقویت سرمایه‌گذاری‌های تعاونی و همکاری اقتصادی بین کشورهای عربی تأسیس شد. به منظور دستیابی به هدف و چشم‌انداز پویای سازمان و برای تثبیت خود به عنوان یک شریک مالی خلاق و عالی برای کلیه خدمات بانکی، آن‌ها به طور فعال در تلاش هستند تا تمامی جنبه‌های کارهای بانکی را به روز کنند. در حال حاضر، این بانک برای کمک به مشتریان خود در ایجاد و مدیریت منابع مالی خود، طیف کاملی از خدمات مالی از جمله بانکداری اسلامی، بانکداری شرکتی، بانکداری مصرف‌کننده و خدمات خزانه‌داری و سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهد. اهداف بانک به آن‌ها انگیزه می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را مرتب ارتقا دهند تا بتوانند نیازهای مختلف و متغیر مشتریان خود را برآورده سازند.

۷. بانک “Union National Bank”

به گزارش ثبت امارات، دفتر مرکزی این شرکت در شهر ابوظبی امارات متحده عربی است و در ۲۹ نوامبر ۱۹۸۲ تأسیس شد. شرکت مالی الوفاق، یکی از شرکت‌های تابعه این بانک، علاوه بر خدمات و محصولات بانکی خود، راه‌حل‌های مالی را هم به شرکت‌ها و هم به مردم ارائه می‌دهد. بانک “Union National Bank” یکی از بهترین بانک ها در ابوظبی است که فعالیت‌های بانکداری تجاری و سرمایه‌گذاری را انجام می‌دهد. این بانک از طریق بخش خزانه‌داری و سرمایه‌گذاری و بخش بین‌المللی و مؤسسات مالی فعالیت می کند. کلیه روابط بانکی مربوط به خارج از کشور توسط بخش بین‌المللی و موسسات مالی برقرار و حفظ می‌شود. این بخش‌ها بر دارایی‌های خارجی بانک نیز نظارت دارند. برای امور مالی و ارزهای خارجی، شعبه خزانه‌داری و سرمایه‌گذاری بانک به سایر شرکت‌ها کمک می‌کند. اگر به دنبال یک مکان عالی برای اقامت امارات هستید، آپارتمان های زیبای جزیره آل مریه که در نزدیکی این منطقه قرار دارند گزینه های خوبی برای خرید ملک در امارات و دریافت شهروندی این کشور را ارائه میدهند.

۸. بانک ملی راس الخیمه، یکی از بهترین بانک ها در امارات

به گزارش ثبت امارات، دولت امارات متحده عربی بیش از ۵۲ درصد از بانک ملی راس الخیمه (RAKBANK) را در اختیار دارد. شما می‌توانید این بانک را عملا در هر نقطه‌ای از امارات پیدا کنید؛ زیرا این بانک ۳۳ شعبه در سراسر کشور دارد. یکی از بهترین بانک ها در ابوظبی بانک ملی راس الخیمه است. یکی از معتبرترین بانک‌ها در امارات متحده عربی، جوایز متعددی از جمله بهترین محصول بانکداری اینترنتی سال را از Asian Banker و SME Bank of the Year در جوایز راه‌اندازی کسب و کار عربی ۲۰۱۶ کسب کرده است. در بحبوحه هجوم سرمایه‌گذاری‌ها در بخش مالی مطابق با شریعت (قوانین اسلامی) کشور، بانک در ابتدای سال ۲۰۱۳ یک بخش بانکداری اسلامی به نام RAKBANK AMAL را معرفی کرد. زیرمجموعه آن، شرکت مالی اسلامی RAK، خدمات و محصولات بانکداری اسلامی را ارائه می‌کند. اگر به دنبال شرکتی قابل اعتماد و عالی برای یافتن املاکی زیبا و فوق‌العاده شگفت‌انگیز در امارات هستید، گروه املاک و مستغلات تایگر در نزدیکی این بانک قرار دارد.

۹. استاندارد چارترد (Standard Chartered)

به گزارش ثبت امارات، گروه بانکداری جهانی به نام استاندارد چارترد، فهرست بهترین بانک ها در ابوظبی را تکمیل می‌کند. حساب‌های بانکی، وام مسکن، وام‌های مختلف دیگر، سپرده‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها، کارت‌های اعتباری و بیمه تنها تعدادی از خدماتی هستند که این بانک ارائه می‌دهد. آن‌ها به داشتن یکی از بهترین درگاه‌های بانکداری آنلاین ابوظبی معروف هستند. علاوه بر این، این گروه با وجود اینکه یک بانک بین‌المللی در ابوظبی هستند، گزینه‌های خدمات بانکداری اسلامی را به شهروندان اماراتی ارائه می‌دهند. جدا از بهترین بانک‌ها، این شهر از بهترین بیمارستان‌ های ابوظبی با امکانات پیشرفته و کاملا مجهز برخوردار است. دولت امارات همواره به دنبال ‌راه‌هایی برای ساختن یک زندگی بهتر برای ساکنان کشور خود است.

بهترین بانک های بین المللی در ابوظبی

به گزارش ثبت امارات، علاوه بر بهترین بانک‌های محلی، بانک‌های بین المللی دیگری نیز در ابوظبی وجود دارند. برخی از بهترین بانک‌های خارجی ابوظبی در ادامه معرفی شده اند:

اول) بانک رافدین، یکی از بهترین بانک ها در ابوظبی

بزرگ‌ترین بانک در عراق، بانک رافدین است که ۱۶۵ شعبه در آنجا و همچنین در قاهره، بیروت، ابوظبی، عمان، صنعا، بحرین و جبل عمان دارد. مرکز بغداد جایی است که مقر آن واقع شده است. این بانک در سال ۱۹۴۱ تأسیس شد و در دهه ۱۹۶۰ در جریان موج ملی شدن بعث به یک بانک دولتی تبدیل شد. دارایی‌های غیرجاری رافدین در سال ۱۹۸۸ بین این بانک و بانک رشید تقسیم شد.این بانک که یکی از بهترین بانک ها در ابوظبی محسوب می‌شود، خدمات متنوعی را هم به شرکت‌های بزرگ و هم به مشتریان فردی ارائه می‌دهد. خدماتی که بانک رافدین ارائه می‌دهد به شرح زیر است:

⌖ پس‌انداز

⌖ حساب‌های پس‌انداز و سپرده

⌖ سویفت

⌖ انتقال داخلی پول

⌖ فروش دلار به مردم

دوم) بانک ملی بحرین

به گزارش ثبت امارات، اولین بانک محلی در بحرین در سال ۱۹۵۷ تاسیس شد و به بانک ملی بحرین (NBB) معروف است. در نتیجه یک برنامه توسعه استراتژیک برای افزایش حضور در صنعت بانکداری اسلامی و پیوند دادن آن‌ها با صنایع و مناطق مطابق با شریعت، بانک ملی بحرین، مالکیت حداکثر ۷۸.۸۱ درصدی در بانک اسلامی بحرین (BisB) دارد. تمرکز آن‌ها بر استفاده از امکانات تجاری در سطح محلی، منطقه‌ای و جهانی است و شعب آن‌ها در ریاض و ابوظبی در راس این تلاش قرار دارند. در بحرین، بانک ملی بحرین به دلیل داشتن ۴۶ دستگاه خودپرداز، شبکه ایالتی متشکل از ۲۵ شعبه، و بیش از ۴۰۰۰ پایانه فروش علاوه بر شعب خود در ابوظبی، بهترین ارائه‌دهنده خدمات بانکی تجاری و خرده‌فروشی است.

سوم) بانک ملی عمان (NBO)از بهترین بانک ها در ابوظبی

به گزارش ثبت امارات، در سال ۱۹۷۳، اولین بانک منطقه‌ای عمان به نام بانک ملی عمان (NBO) تاسیس شد. NBO در بیش از ۶۰ مکان در سراسر عمان فعالیت می‌کند و همچنین ۱۸۳ دستگاه خودپرداز و دستگاه‌های سپرده نقدی دارد. این بانک دو دفتر خارجی در دبی و ابوظبی دارد. هدف هر بانک، حفظ امنیت پول شما و ارائه راه‌حل‌هایی برای مدیریت ساده پول برای شماست. شما می‌توانید از شعبه ابوظبی بانک ملی عمان که در ابوظبی قرار دارد کمک بگیرید. در این بانک می‌توانید درباره اعتبار، وام، وام مسکن، معاملات سرمایه، حساب‌های شخصی و شرکتی و غیره اطلاعات بیشتری کسب کنید. به همین دلیل، کار با یک بانک معتبر و مطمئن بسیار مهم است.

سوم) بانک BNP Paribas، یکی از بهترین بانک ها در ابوظبی

به گزارش ثبت امارات، NP Paribas یکی از بهترین بانک ها در ابوظبی است و به عنوان یک بانک پیشرو در منطقه یورو و یک شرکت مالی بین‌المللی مشهور است. بیش از ۱۹۳ هزار کارمند دارد و در ۶۸ کشور مختلف فعالیت می‌کند. سه بخش اصلی تجاری گروه عبارتند از بازارهای داخلی، بانکداری شرکتی و نهادی و خدمات مالی بین‌المللی. نگرانی‌های مالی ممکن است کاملا چالش برانگیز باشد و معمولا به کمک حرفه‌ای نیاز است. مشتریانی که نگران سرمایه خود هستند و می‌خواهند آن‌ها را ایمن نگه دارند، می‌توانند از خدمات BNP Paribas استفاده کنند. شما می‌توانید به یکی از شعب آن که در ابوظبی است بروید و از یکی از کارکنان آن برای دریافت خدمات خود کمک بخواهید.

چهارم) بانک Intesa Sanpaolo S.P.A

تنها بانک ایتالیایی در امارات که طیف کاملی از خدمات را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه می‌دهد. این گروه در حال حاضر تنها بانک ایتالیایی است که به لطف فعالیت‌های گسترده گروه در امارات متحده عربی، خدمات متنوعی را برای کمک به شرکت‌های داخلی و خارجی و همچنین مشاغل و مؤسسات مالی محلی ارائه می‌کند.

پنجم) بانک ال نیلین

به گزارش ثبت امارات، برای افتتاح حساب شخصی یا تجاری، وام گرفتن یا استفاده از اعتبار، پیدا کردن یک بانک قابل اعتماد و معتبر بسیار مهم است. اگر بانکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند، پیگیری وجوه، ساده‌تر خواهد بود. یکی از بهترین بانک ها در ابوظبی به نام بانک ال نیلین، بهترین خدمات را ارائه می‌دهد. در این بانک، کارشناسان می‌توانند درباره مسائل مختلفی از جمله انتقال وجه، حساب‌های چک یا پس‌انداز و موارد دیگر به شما کمک کنند. آنها برای ایجاد رویه‌های شفاف بانکی شفاف با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، تلاش‌های زیادی انجام داده‌اند.

اخذ وام مسکن از بهترین بانک های ابوظبی

به گزارش ثبت امارات، یکی از بهترین روش‌های دریافت اقامت امارات از طریق خرید ملک است. با توجه به هزینه‌ های زندگی در دبی برخی افراد ترجیح می‌دهند ملک خود را در ابوظبی خریداری کنند. در ابوظبی، راه‌های بسیار زیادی برای دریافت وام مسکن وجود دارد. اگرچه بانک‌های ذکر شده فقط بخش کوچکی از خدمات این بانک‌ ابوظبی را نشان می‌دهند، اما بهترین شرایط را برای افراد ساکن در این شهر و افراد خارجی در امارات متحده عربی ارائه می‌کنند. پیدا کردن و خرید ملک و سپس تماس با هر بانک برای اینکه بفهمید بانک چگونه می‌تواند به بهترین شکل به شما کمک کند، بهترین رویکرد برای به دست آوردن منابع مالی مناسب در یک بانک خوب برای شما است. پس از آن، به فهرستی از همه گزینه‌ها و پیشنهادها دسترسی خواهید داشت و از بین آن‌ها می‌توانید یک گزینه را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

کلام آخر

در این مقاله از ثبت امارات، فهرستی از بهترین بانک ها در ابوظبی معرفی شد. بانک تجاری ابوظبی یکی از معروف‌ترین این بانک‌ها است که در مقاله به طور کامل آن را برایتان توضیح دادیم. امیدواریم این پست برای کسانی که به دنبال بانک‌های امارات برای دریافت وام و یا سرما‌گذاری از طریق ثبت شرکت در دبی هستند مفید بوده باشد. اگر به دنبال خرید ملک در ابوظبی هستید و علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه، باید گفت در این شهر آپارتمان‌های عالی را می‌توان پیدا کرد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات درباره نحوه خرید املاک عالی در امارات، حتما وبسایت UAEyab را بررسی کنید. مشاورین ما آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.

پرسش‌های متداول

 

بانک تجاری ابوظبی ۴۸ شعبه در امارات، ۲ شعبه در هند و ۱ شعبه در انگلستان دارد.

 

 

 

بله. بانک های ابوظبی برای خرید ملک به شما وام مسکن می‌دهند. برای بررسی شرایط و چگونگی آن پس از انتخاب ملک با بانک مورد نظر تماس بگیرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید